0%

محصولات

دستگاه upvc يو پي وي سي مائر ماکینا

دستگاه ها و ماشین آلات تولید و ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی upvc با مارک مائر ماکینا ساخت کشور ترکیه می باشند . این دستگاه ها یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی upvc  می باشند که توسط شرکت مائر تولید می شوند . شرکت مائر ماکینا یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترین شرکت های ساخت ماشین آلات و دستگاه های تولید در و پنجره دو جداره در کشور ترکیه می باشد .

این ماشین آلات دارای تجهیزات و امکانات استثنایی هستند که در هیچ دستگاهی که تا کنون وارد کشور ایران شده است این امکانات وجود ندارند ، و ویژگی های خاص این دستگاه های تولید در و پنجره دو جداره مائر ماکینا نیز این است که این دستگاه ها سه منظوره هستند و با این دستگاه ها امکان تولید در و پنجره های دو جداره یو پی وی سی upvc  و آلومینیوم و همچنین شیشه بالکنی یا همان جام بالکن نیز وجود دارد و دیگر نیاز به تهیه و خرید دستگاه های مجزا برای تولید این محصولات وجود ندارد .

مجموعه ویندور پس از تلاش بسیار و احراز صلاحیت های موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات مائر ماکینا شده و د رحال حاضر ، نمایندگی انحصاری عرضه و فروش و همچنین نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش و نصب و نگهداری این ماشین آلات در کشور ایران و کشور های همسایه افغانستان ، عراق ، عمان ، گرجستان ، ترکمنستان و پاکستان می باشد .

برای اطلاع از نحوه تهیه و همچنین اطلاع از خدمات پس از فروش دستگاه ها و ماشین آلات می توانید با ارسال پیام در سایت و همچنین تماس با تلفن های دفتر مجموعه اطلاعات لازم را کسب نمایید .

کارشناسان فنی مجموعه همواره در خدمت شما خواهند بود .

نمایش 1–6 از 8 نتیجه